Ziemassvētku Andele K.K. Fon Stricka Villa, A. Briāna iela 9.

Sveikas, meitenes - vai ir kāda, kas būtu ar mieru patirgot kādas manas lietas (protams, par sam...

  • 1508
  • 0

Andelemandele Christmas Edition- pieteikšanās

Dāmas, šonakt izziņosim reģistrētajām lietotājām pieteikšanos uz īpašo, spožu svētku andelimandeli...

diskopele

  • 1183
  • 9

Atsauksme

Un ko darīt, ja naudu pārskaitīju un preci neesmu saņēmusi? Un pārdevēja neatbild?

bozo

  • 1290
  • 9

atsauksme

Labdien, Esmu parskaitijusi naudu Kristinei Minenko par kleitu, bet neesmu sanemusi ne preci, ne ...

Zanda Siga

  • 801
  • 1

Apavu izmēri

Labdien! Gribētu ierosināt, lai pie dāmu apavu izmēriem pievienojat arī 43. Izmēru un varbūt...

Ilze Vītiņa

  • 820
  • 3

Atsauksmes labojums

Labdien! Sakarā ar to, ka pēc iegādātās preces man visu laiku leca laukā atsauksmju lauks, ieraks...

ivetasilina

  • 886
  • 0

Jauna sadaļa: "Pasākumi"

Hei, Dāmas! Informējam, ka esam palaiduši sadaļu "Pasākumi" , kur varēsi uzzināt visus jaunāko...

diskopele

  • 718
  • 0

Ielikt favorītos neuzspiežot uz sludinājuma

Sveik, Līva! Pirmkārt, paldies par šo izveidoto mājaslapu:) Vēlējos jautāt- varbūt var uztaisīt...

  • 982
  • 3

Paziņojumi par komentāriem

Pamanīju, ka manai pērlei ir komentārs ar jautājumu, bet es par to pat nezinu. Es taču visu laiku...

debra

  • 833
  • 7

Par gramatiku

Dāmu sadaļā ir apakšsadaļa "juvilierizstrādājumi", derētu izlabot uz "juvelierizstrādājumi" ;)

  • 681
  • 1

Vēlams opcija "Atsaukt pieteikumu"

Vajadzētu ieviest pārdevējam iespēju "atsaukt pieteikumu" jo bieži meitenes piesakās precei...

z.a.n.e.

  • 936
  • 10

Pērles vīriešiem

Sakiet, vai ir plānots pielikt arī sadaļu kunģiem? :)

Tatjana Strogonova

  • 1015
  • 0

Piesakos, bet neatbild!

Pieteicos pie Karīnas Reinsones bērnam uz zābaciņiem, jau gandrīz nedēļa kā pagājusi, taču cilv...

Ilze Zelča

  • 1557
  • 8

ANDELEMANDELE KIDS ĶĪPSALĀ

Gribu pateikt paldies par iespēju piedalīties šajā pasākumā - bija ļoti interes...

  • 995
  • 1

Paziņojums par ienākošo pastu!!

Tikai otrā dienā pavisam nejauši pamanīju, ka ir pienākušas divas vēstules! Kāpēc nav paziņojum...

Deleted user

  • 1212
  • 16

Izsole

Vai nevarētu, piemēram, kā, ebay, ka ir cena par kuru pārdod vai izsole, piem., sākot no tik, solis...

kristine-silia

  • 814
  • 1

Sadaļas

Esmu pamanījusi, ka bērnu sadaļā trūkst tāda opcija - krekliņi. Ir visādi - rāpuļi, džemperi u...

  • 840
  • 5

Savi sludinājumi

Nav opijas ieraudzīts visus savus sludinājumus!

Briljants Tu

  • 1631
  • 1

meklesana pec izmera

Man ir jautajums! Vai iespejams filtret sludinajumus pec preces izmera? Tas butu loti parocigi! :)

aija

  • 798
  • 4