Kad jāsāk uztraukties par nepiegādāto preci

12. novembrī veicu pirkumu andelē (samaksāju 25 eur +sūtīšana). Pārdevēja laipni apsolīja izsūtīt. ...

vijaka

  • 804
  • 13

Negodīgi pārdevēji

Man atnāca džemperis par 35 eiro, viss savēlies. Pārdevējas atbilde bija:Nu tas taču kašmirs.

supolga

  • 1373
  • 20

Negodīga pārdevēja

Nopirku grāmatu no inguna. krumina1. Par lētu naudiņu 2eiro +1.85 dpd. Andelē iepērkos regul...

liga-sabule

  • 1106
  • 4

Nevaru atrast kā nopirkt dpd kodu vairs!

Visu laiku andele pirku dpd kodu, vairs nevaru atrast, noņemta opcija?

aguce07

  • 496
  • 2

ANNA ČERHAVSKA!!!!

LŪDZU ATSAUKTIES ŠO DĀMU ANNA ČERHAVSKA, KURA NOPIRKA LEGO 25.10. NO MURRIS!!!!

murris

  • 915
  • 2

Dpd

Sveiki. Velos saprast ka strāda tas dpd kods 1,85€. Situācija tāda ka, nopirku divus kodus, nepas...

latvietes

  • 692
  • 8

Slikta pieredze ar pārdevēju 888 A.Sončiku

18. Jūnijā uzrakstīju pārdevējai, ka mani interesē piedāvātais baltais kombinzons par 190 eur. Slu...

sandra-leitmane

  • 2426
  • 16

HēlijS

Kur pa lētākām naudām var iegādāties Hēlija 27 L balonu? Ļoti vajag.jo uzpūst 1gb maksā 1 eiro.

perlite-

  • 244
  • 0

Meklēju pārdevēju!

Palīdziet lūdzu. Kāds zina šo personu? 13.septembrī samaksāju par jaku 18 eiro.(kopā ar piegādi...

ivonika

  • 1133
  • 2

pazudusī pārdevēja???!!!Adriāna Suškova

Vai kādam ir šīs personas tel.nr. ? https://www.andelemandele.lv/toka.gacka Uz kontu naudiņa tika...

sopaholike_01

  • 1537
  • 18

vertificētie pārdevēji

Labdien, gribētu zināt Jūsu pieredzi. Man gadījās darījums ar krāpnieci Sarma Tomilova, pārdeva...

renate.balode

  • 977
  • 2

meklēju pārdevēju

meklēju meiteni, kura pārdeva šīs kurpes. taisījos nopirkt, bet sludinājums pēkšņi pazuda, ja kurpes...

saabish

  • 1509
  • 1

Krāpnieks Edgar Rudka no Facebook marketplace

Sveiki, vai neviens nav saskāries ar šo cilvēku Facebook marketplace? Jo tagad viņš arī ir andelē...

andelesgarderobe

  • 972
  • 2

Pandoras rotaslietas

Vēlējos gredzentiņu, bet nebija mans izmērs, meitene nosūtīja citus gredzentiņus ar itkā pareizo ...

cocodecoco

  • 836
  • 0

Krapniece Liana Prudnikova

Labdien meitenes kuri bija saskaries ar krapnieci Lianu Prudnikovu lūdzu dodiet ziņu man .Mans nu...

jelenastokne

  • 3298
  • 1

Slikta pieredze ar pārdevēju DIĀNU ELSNIŅU

Iegādājos bērnam botiņas no meitenes Diānas Elksniņas. Pajautāju vai nav kādi defekti uz ko saņēmu a...

sanzee

  • 1018
  • 5

vilšanās

sveikas, varbut kada vel bija iepirkusies pie šīs personas? biju pasūtījusi bikses 26.0...

juv_savii

  • 2094
  • 8

Neizmazgājamu pleķu jaka par 40€

Sindija Flower no Kuldīgas tirgo jaku šādā paskatā, sadarboties atsakās un sāk man kā pircējai...

lelde ku

  • 1379
  • 27

Guess somina.Par 30 eiro.

Sveikas meitenes,nopirku sominu meitukam.Kad atveru maximas maisu biju soka.Ka visspar var kautko ...

gunta.p

  • 1831
  • 20

Paldies 💕

Es vēlējos padalīties ar tiešām patīkamu un pozitīvu ziņu☺️ Esmu afrikāņu bizīšu meistare un kā j...

kristine-bogdanov a

  • 1231
  • 3

LP sūtījumu izņēma cits cilvēks

Tāds gadījums manam paziņam šodien - saņēma īsziņu un izņēma sūtījumu, bet iekšā ir drēbītes puika...

marijanik

  • 977
  • 1

Omniva it ka pazaude paku

Sitiuācija - noperku nelielu pirkumu, Man ir tikai izsekošanas numurs , kuru man iedod tikai , ka...

ina32

  • 1220
  • 16

my way pudelīte

vai varbūt kàdai ir tukša my way (armani) pudelīte? tā nu sanāca,ka netīšām nopirku refill smarzas 🤣

lindastrazda

  • 300
  • 0

MEKLĒJU h&m ādveidīga veste

Meitenes, H&M Studio 2019 gads, meklēju jau labu laiku. Varbūt varat palīdzēt? Paldies! Lai Jums...

Anna Driksna

  • 311
  • 0

Pārdevēju vērtējums, Ziemassvētku iepirkšanās

Sveikas! Vai jums ir sanācis nopirkt preci no pārdevēja ar super labām atsauksmēm, bet saņem...

Līga 🌸

  • 1990
  • 18

Meklēju!!!

Meklēju meiteni no Ziepniekkalna,kura tirgoja rozâ mēteli ar kautko pelēku...7 eiro... Mētelis man b...

oliaaa

  • 687
  • 0

Atlaižu kods.

Vēl kādai tā ir gadījies, iegādājos Dpd atlaižu kodu 1,85€ naudu norauj, bet kods nav atnācis. ...

skridzss

  • 1543
  • 13

Kàrtèjà pèrle 👌

Kà pircèja laikam iepèrkos pèdèjo reizi. 🙄 Ja spèj tik klaji melot , lai gan skaidri un gaiśi jau...

N*N ....

  • 2228
  • 32

Apģērbu iegāde - vai spalvas ir defekts/trūkums?

Sveicinātas! Jau vairākus gadus izmantoju Andelemandele, galvenokārt, kā tirgotāja. Taču bieži ...

agita__k

  • 1809
  • 16

Uzmanaties no pircēja Andelē ka JANIS. VALTS

Situācija šada! Stāvēja man sludinājumā 2 viriešu jakas Helly Hansen pr 5 euro un Clique par 9 euro....

kate-3

  • 1152
  • 4