Nestrādā cenu meklēšana

Sveicināti! Jau kādu laiciņu esmu ievērojusi problēmu - pēc atjauninājuma nestrādā sīkāka me...

ineselu

  • 272
  • 1

Vai kāda ir ko iegādājusies no šīs personas?

Jautājums jau virsrakstā. Vai kāda ir ko iegādājusies no šīs personas https:/...

skaistaslietas

  • 617
  • 8

Kāpēc nekur netika paziņots par DPD akciju,katra 7,par brīvu,un,ka tā beidzās 1.08.2022

Nekur neredzēju,kad beigsies,šī akcija.Un no šodienas,vairs nav,un pircējam,iedevu atlaidi uz šī rē...

nikiii

  • 563
  • 5

Kā pērles kļūst par superpērlēm?

Jau cik sen skatos, vienmēr augšā ir superpērles, no sākuma likās, ka pērles tur nokļūst, samaksājo...

Ernesta Jasaite

  • 533
  • 6

Kas tas ? Boti?

Sveikas! Kas šie ir par cilvēkiem andelē? Jūs arī ar tādiem saskarieties? Nē, patiešām tā intere...

kr-as

  • 711
  • 9

Kur ir bildes?

Jums arī nerāda nevienu foto? Visi sludinājumi balti.

ebbie

  • 364
  • 16

Sūtījumi dpd/Omniva

Vai sūtījumus vēljoprojām var noformēt ar DPD/Omniva par 1.85€ jebkurš skapītis?vel darbojas ...

mk1987

  • 655
  • 9

Kāda zin dpd atlaižu kodiņu?

Paldies

marketins

  • 219
  • 1

Kāda zin omnivas vai atlaižu kodiņu?

Paldies

marketins

  • 345
  • 2

Kā noņemt rezerāciju piegādātai precei?

Sveiki! Palīdziet, lūdzu, kā var noņemt rezervāciju prcei, kas jau ir piegādāta? Citi nevar s...

aleksandrs.bartke vics

  • 290
  • 4

Omniva kods

Omniva atlaižu kods

l.b.

  • 275
  • 4

PĀRDEVĒJAS DAŽĀDAS..😂😂🤦‍♀️

Ar ko šādu saskaros pirmo x..😅🤦‍♀️ Nu,ja tiešām tik ļoti gribās uzpelnīties,tad varbūt uzreiz pie s...

Sandra Olava

  • 871
  • 8

Omnivas atlaižu kodi

Vai tagad darbojas kāds atlaižu kods?

kiki1002

  • 249
  • 2

Piesakās un ignorēt

Pajautā vai kleita pieejama,tad vienkārši izlasa un neatbild vai vienkārši ignorē un nelasa. Un no ...

juditeb

  • 727
  • 14

Pārdod viltotās preces kā oriğinālo!!!

Uzmanīgi, krāpnieks! Iegādājos no lietotāja guppiis (īsts vārds Kārlis Dorosko) Ray ban saulesbr...

anastasiya

  • 1206
  • 21

krāpnieki

Sveika! Andelē esmu jau vairākus gadus. Esmu pasūtījusi preci. Maksāju caur Monese, pārde...

naaastyaaaaaa

  • 472
  • 3

Andele Mandele / DPD serviss

Līdz šim viss gāja, taču šodien pirms brīža iegādātais DPD kods sūtīšanai DPD terminālī ne...

sauliteskapis

  • 504
  • 15

Atlaižu kodi dpd,omniva

Uz doto brīdi ir aktuāls kāds atlaižu kods? :) Neskaitot omnivai -atverskapi,Swedbank utt.

leite_ll

  • 486
  • 5

Foto dzēšana

Varbūt kaut kur šis jau ir bijis, bet neatrodu. Vēlos izdzēst/nomainīt no sludinājuma vienu ...

aksels-t

  • 408
  • 6

Bildes

Vai kādam arī nepalielinās bildes skatoties andeli telefonā vai tikai man? Paldies.

irina-ananjeva

  • 256
  • 2

Atrast preci pēc atrašanās vietas

Labdien! Vai būtu iespējams atjaunot kādreizējo opciju - meklēšana pēc preces atrašanās vietas? I...

krista-japina

  • 442
  • 3

Apmaksa ar karti - vai Jums strādā?

Sveikas, kopš vakardienas nevaru papildināt maciņu ar karti. Izmēģinātas dažādas savas, vīra utt...

lilyandmily

  • 265
  • 2

Atrašanās vieta

Sveiki, Lietotāji🙂 Jau kādu laiku esmu Andelē Mandelē un pamanīju vienu tendenci - bieži vien neti...

jau.dia

  • 915
  • 10

omniva vai dpd?

Sveikas, kas šobrid izdevigak? ir kodi?

adele3

  • 1023
  • 6

Atverskapi.lv - tiek slēgts 31.08.2022

Vai kāds zin iemeslus? Ilgi nebiju apmeklējusi šo vietni. Varbūt neizturēja konkurenci ar andel...

magdalenalett

  • 7962
  • 2

Vai andelē jebkuram Omnivas/DPD nodalījumam cena joprojām ir 1.85EUR?

Sveiki! Vai andelē jebkuram Omnivas/DPD nodalījumam cena joprojām ir 1.85EUR? Tikko pieteicos pre...

juspi

  • 2022
  • 4

DPD kods

Varbūt kāda zina aktīvu dpd kodu? Nepieciešams ārpus andeles. Un SUTUARDPD nestrādā, jau mēģināju 🙈

muuuzaaa

  • 439
  • 6

kā lietot filtru?

sveikas. sakarā ar jauno dizainu nevaru atlasīt konkrēta zīmola preces, jāveido kaut kādi brīnum...

Aija U.

  • 299
  • 2

KRĀPNIECE andelite.mandele Agrita Mūrniece, Anita Kiseļeva Podgornaja!

Nopirku 2 somiņas pa lielu naudu un mani ignorē jau 4. dienu. Neatbild! Numurs ir atslēgts. Nau...

evijalazdane

  • 4333
  • 89

OMNIVA atlaižu kodi⁉️

Sveiki, Omnivai ir kādi jauni atlaižu kodi?

kristianasandele

  • 513
  • 7