Attieksme pārdodot preci

Sveikas. Gribu padalīties ar pārdevēju, kuras attieksme ir zem katras kritikas. Iegādājos somu,...

N*N ....

  • 1535
  • 12

Sadaļa "Saimniecības preces"

Gribētu ieteikt sadaļā "MĀJAI" ieviest jaunu apakšsadaļu "Saimniecības preces", kur varētu piedāvāt...

  • 281
  • 0

Nevar apmaksāt sludinājumu caur sms

Sveikas! Kādai vēl ir šāda problēma vai tas tikai ZZ? Cik ilgi jau nevar apamksāt? Visu dienu mēģinu...

sirsninja

  • 338
  • 6

Omniva

KĀDA VAR PADALĪTIES AR OMNIVAS ATLAIŽU KODIŅU ŠODIEN

saulitea

  • 311
  • 2

Sludinājumu bloķešana.

Meitenes,padalieties lūdzu,ka notiek tirgošana ar "līdzīgām precēm"?Es esmu parfimērijas manjaks...

mjusli

  • 638
  • 8

Nestrādā aplikācija pēc update (versija 3.2.5)

Pēc update uz jauno versiju 3.2.5 met āra no aplikācijas. Vai kādam arī ir līdzīga problēma?

v.g.

  • 183
  • 0

Omniva

Vai ir kāds atlaižu kodiņš🤔☀️

dite

  • 358
  • 6

Tas ir normāli?

Tas ir normāli ielikt acīmredzamu feiku un apgalvot, ka tas esot or...

marija.romanivska

  • 785
  • 7

Administrācija - LŪDZU AIZVĀCIET UZBĀZĪGĀS REKLĀMAS !!!!!

Labdien! Lietoju Andelesmandeles aplikāciju. Kamēr reklāmas vienkārši stāvēja starp sludinā...

sendrali

  • 992
  • 35

Jautājums administrācijai.

Labdien. Nemot vera ka ja uzraksta privati par nianci administrācija nekad neatbild un uz k...

livessne

  • 351
  • 1

Nepapildinās virtuālais maciņš

Sveiki! Mēģināju divas reizes papildināt maciņu pirmo reizi par 5 eur un otro reizi par 3 eur un ne...

ivciks

  • 391
  • 19

Jaunā versija

Sakiet lūdzu kur es varu tagad izlasīt komentārus pie sava sludinājuma? Kaut ko atjauno, bet vai ...

tm90

  • 1182
  • 47

Omniva

Vai vel kāds nevar noformērt Andelē omnivu ?

glossydiamond

  • 587
  • 6

&other stories

Mīļās pārdevējas! &other stories ir firma, nevis poga, ko nospiest, kad neredzat sarakstā ražotā...

123_456

  • 927
  • 20

Kur pazuda omniva?

Šofien nevaru noformēt sūtījumu no andeles ar omnivu. Tiek piedāvāts tikai dpd vai pasts. Vai tikai ...

leeeila

  • 310
  • 3

Omniva

Radās tāda situācija, ka vēlējos noformēt sūtījumu un samaksāju par omnivu bet tā arī neparādijās...

kikiaccessories

  • 390
  • 6

Krāpniecība

Sveiki. Ko darīt situācijā, kad ir aizsūtīta nauda, taču pārdevējs vairs neatbild(nelasa ziņas) u...

sintija.millere

  • 366
  • 0

???

Sveiki visiem! Gribēju padalīties ar savu ne tik labo pieredzi šeit andelē... Lieta tāda, vēlēj...

an-de-le ***

  • 626
  • 15

Komentāri

Labrīt! Vai kāda var man palīdzēt? Nevaru vairs ne uzrakstīt, ne ieraudzīt komentārus pie pārdoda...

briars

  • 429
  • 3

Superizpārdošana

Labrīt, kāpēc mēģinot aktivizēt Superizpārdošanu, pie aktīvajiem sludinājumiem skaita arī tos, k...

katriona-libertij a

  • 225
  • 0

Omnivas kods???

Vai tagad aprīlī ir kāds zināms?

rudzza

  • 369
  • 1

Krāpnieki Andelē

Pirms jau vairāk kā nedēļas saskāros ar krāpniecības gadījumu, naudu par preci aizskait...

hetehete

  • 1996
  • 6

Patologiska mele

Uzmanieties ar pārdošanu šai personai! Melo , ka pārskaitīs maksajumu… uz zinām neatbild , kaut g...

T.T.

  • 839
  • 4

Reklāma

Vai ir normāli, ka telefonā nevar izlasīt jautājumu forumā, jo to nevar redzēt aiz reklāmas? Besī ār...

irina-ananjeva

  • 439
  • 8

Brīdinājums par lietotāju Henrijs Briedis

Caur forumu/privātām vēstulēm iegādājos no Henrija Brieža divas grāmatas (samaksāju 10€), bet...

a_lankovska

  • 365
  • 2

Izliek pārdošanai,bet apskatās pieteikumus un neatbild

Meitenes ,vai Jums arī ir gadījies satikt tādas pārdevējas kā AUZINA.AGNESE.Izliktas pārdoš...

httpwww.andeleman dele.lv

  • 744
  • 9

Pērļu meklēšana un sekošana

Labdien meitenes! Man liekas ka šāda funkcija bija agrāk un tagad tās nav. Ja ir, ļoti lūdzu man pa...

natalia.kay

  • 646
  • 4

Omnivas noformēšana caur andeli

Visiem sveiki! Vai kādam ir gadījies noformējot omnivu caur andeli dabūt kļūdu, kā nedod sūtīšan...

kristina.atlantid a1

  • 428
  • 7

BestSecret ielūguma kodi

Ielūguma kodi BestSecret, palikušas 8 vietās : VFA-J3E-FHD Būšu ļoti pateicīgs, ja izmanto...

edga

  • 146
  • 0

Izdzēst profilu

Vai var izdzēst ?🤔

emilka

  • 442
  • 1