Omnivas atlaižu kods

Meitenes vai ir kāds zināms?🤔

dite

  • 294
  • 4

Omnivas atlaide

Vai kāda var padalīties ar kodiņu🙏🏼

dite

  • 183
  • 4

Krāpnieki ar lidl virtuvi pa 30 un 25€ un 35€

19.11.2023 15:20 Uztucējos svešam cilvēkam ar niku “Rit.soli” (tgd uzlika vardu “Rūdolfs Dzenītis”)...

marina.imbrate

  • 742
  • 23

Latvijas pasta pakomāts

Vai man vienai rādās ka ir kkada problēma bet nauda no konta ir noņemta? Kā lai nosūtu sūtiju...

mees4ever

  • 277
  • 6

Problēma ar kodu.

Ir apmaksāts kods,bet pie pakomāta saka ka neeksistē. Uzrakstīju vēstuli apakšējā rindiņā kur ir SAZ...

asandra

  • 332
  • 8

Vai tas ir krāpnieki?

Raksta ka ir apmaksāts un DPD man atsūtīts naudu . Es domāju ka tie ir krāpnieki vai ir jauna opcij...

Dzēsts lietotājs

  • 414
  • 5

Krāpnieki uzdarbojas Andelē!Rūdolfs Dzenītis!Ina Krūmiņa,Raivis Krumens

!Pārskaitīta nauda ,prece nav saņemta .Ir vairāki konti uz ko tiek sūtīta nauda !Uzmanaties no jau...

agnese777

  • 392
  • 4

Krāpniece

Olesja.klimova profils ir krāpnieks. Uzmanieties. Raksta, ka vēlas saņemt mantas ar kurjeru. Uzr...

may-be

  • 287
  • 3

ATZĪMĒT KĀ NELASĪTU.

XXX Piesakās pirkt preci ,kad "pircējam" nosūta konta numuru- ar piebildi- "sūtījumu nofor...

tevunman

  • 687
  • 7

Sajaukti sūtījumi

Sveiki, man radusies interesanta situācija, varbūt vēl kādam tā ir bijis un var padalīties. Tātad ...

amanda-ratniece

  • 314
  • 0

Krāpnieks Aleksandrs Nizins

Pasūtīju pc no šī cilvēka, naudiņu pārskaitīju un preci nesaņēmu. Sazinājos ar pakomatu, uz mana vār...

samanthaa

  • 362
  • 5

Maksajums

Vai vēl kādam neiet maksājums? Nevaru ne ieskaitīt naudu ne apmaksāt sūtījuma kodu!

aici

  • 182
  • 1

Krāpniece

ZANE PAKALNE tel.numurs 26577366 Profila niks bija zanepkl, bet vakar pēc mūsu sarakstes profilu dz...

sirsnina5

  • 361
  • 1

krāpniece

Varbūt kāds/a arī ir uzķērušies uz šis sievietes mahinācijām ?! …….. pārdeva gēla lakas,virtuves ...

saulitea

  • 907
  • 6

Ka noformēt pakomātas kodu savam pirkumam

Ka noformēt pakomatas sūtijumu savam pirkumam, pārdevējas vietā?

dotti

  • 404
  • 11

Krāpnieks

Nopirku divas dienas atpakaļ telefonu un sanāca tā, ka biju piekrāpta.Ne telefona ,ne naud...

maru87

  • 472
  • 6

Paziņojumi, portāls

Vai man vienai neparādās ienākošo ziņu paziņojumi? Labi, ka intuitīvi iegāju andelē, saņemu pi...

arijasha

  • 355
  • 6

Vērtējumu atstāšana

Vai jums ir tā,ka vienojaties ar pircēju par to ka atstās vērtējumu? Vai pašas labprāt atstājat?

Alise Aurora Potolaha

  • 352
  • 4

https://www.andelemandele.lv/user/150642/

Iegādājos austiņas par 15eiro,nav ne austiņu,ne naudas.Rindā aiz manis vēl 5piete...

lindashka69

  • 446
  • 4

Velkas aplikācija

Labdien! Man vienīgajai jau kādu laika sprīdi (nedēļu vai pat divas) ilgi lādējas andele? Skrullē...

sendrali

  • 530
  • 18

Atbildēt pircejam

It kā neesmu glupa,atnāk paziņojums,ka ir pieteikums manam piedāvājumam,bet es nevaru atbil...

karin4ixz

  • 403
  • 11

Kāpēc nevar pieteikumus dzēst uzreiz?

Uzreiz saprotams, ka ne kādas tirgošanas nebūs, kāpēc nevar pārdevējs uzreiz atteikt pieteikumu?

edgars.j

  • 844
  • 8

Andele bloķē sludinājumus!

Sveiki meitenes! Andele man nobloķēja sludinājumus kuros pārdodu lietotu sadzīves tehniku (3 gadus...

tillamilla

  • 954
  • 28

Paciņas iesaiņošana!!

Un cik Jūs prasāt par saiņošanu?,😱🤔

mellene-333

  • 662
  • 9

Pērles un karš

Būtu jauki, ja arī Andelemandele neatbalstītu kara un agresorvalsts slavinātājus un šādas vai līd...

martajurgenberga

  • 1217
  • 36

Andele Mandele

Sveiki. Vēlējos painteresēties vai man vienai tā ir😅 Ieeju aplikācijā,redzu pienākusi ziņa,bet p...

liene.lieniite

  • 391
  • 4

Izmēru nelikšana pie pārdodamās preces.

Esmu nesaprašanā, kāpēc pie pārdodamās preces daudzi neliek izmērus (cm) ? Pircējam ir ļoti neē...

misis-alba

  • 339
  • 1

Omniva - problēmas ar sūtīšanu!

Tikko noformēju sūtīšanu ar Omnivu, nauda no maciņa norakstīta bet tur kur būtu jābūt kodam ko ...

cherrite

  • 499
  • 12

Kā darbojas sludinājumi, kad pārdod?

Sveiki! Es Andelē pirms tam tikai veiksmīgi iepirkos. Vakar ievietoju savu pirmo pārdošanas slud...

alisefrei

  • 373
  • 3

Andele bloķē sludinājumus!

Sveiki meitenes! Andele man nobloķēja sludinājumus kuros pārdodu lietotu sadzīves tehniku (3 gadus...

tillamilla

  • 518
  • 2