henrijs.briedis2inbox.lv krāpjas

Ievietoju sludinājumu,ka labprāt iegādāšos Kolberga un Skaiļa grāmatas,atsaucās arī henrijs.b...

anitaanita6

  • 274
  • 1

Andele bloķē sludinājumus!

Sveiki meitenes! Andele man nobloķēja sludinājumus kuros pārdodu lietotu sadzīves tehniku (3 gadus...

tillamilla

  • 337
  • 1

Andele mandele

Ļoti negodprātīga rīcība no Andele mandeles. Paceļot vairākas preces, reāli sākumlapā parādās ti...

ildi

  • 1055
  • 9

Krāpniece!!!

Atļaušos ielikt personas datus, jo šī sievielte ir krāpniece un var uztaisīt atkal jaunu profil...

exclusive

  • 3327
  • 16

Laura Upeniece - krāpniecība

Labvakar. Šodien ieraudziju Mocler violetas krāsas ziemas jaku, dāma jauki atbildēja un uzde...

saule1999

  • 343
  • 2

Dpd

Sveiki, šodien noformēju te pat andele pasūtījumu caur dpd, atnākot pakomata nevarēju aizsūt...

viler1400

  • 358
  • 3

Andelemandele aplikācija

Kā atslēgt skaņas paziņojumiem? Izpētīju it kā visu - neatradu...

salase

  • 261
  • 2

Мошенник

19.09. Купила 2 духов и перевела 40.00. Нет ответа от продавца. Не оформил заказ и не...

nata12371

  • 327
  • 1

Reklamas linki

Sveiki, vai vel kadam lietojot aplikaciju un vienkarsi “skrollejot” tiec parmests uz kaut ladu apge...

evbu

  • 390
  • 6

Administrācija - vai šī nav komercija??

https://www.andelemandele.lv/my_hand_made

krish.peterson1

  • 516
  • 2

Didzis Kļaviņš krāpniecība?!

Vēlējos pajautāt vai kāds vēl ir saskāties ar šī pārdevēja negodīgu rīcību? Smaržu Miss Dior 50 m...

sandra-leitmane

  • 620
  • 6

Pirmo reiz kaut kas tāds

Labdien. Šodien pieteicās uz manu preci, bet pirmo reiz saskaros ar šādu apmaksu. Var būt kādai...

dinachka

  • 797
  • 8

Magnēti

Labdien. Varbūt kādam ir piedāvājums par magnētisku konstruktoru bumbiņas vai kaut ko citu? Gribu ...

irinakaro

  • 224
  • 3

Omniva, vairāki sūtījumi vienā skapītī

Sveiki! Vai kādai ir gadījies, ka skapītī ir vairāki sūtījumi, bet automātiski izņem tikai vienu, un...

ivveta

  • 524
  • 8

Sos! 🙏Padalīties lūdzu ar savu negatīvo pieredzi un ko darīt.

Man viena pircēja noperka TV , ļoti izdevīgi pārdevu,viņas vīrs visu pārbaudīja uz vietas , pēc divā...

donusik

  • 585
  • 11

❗️IVETA BR****SKA❗️ krāpniece un mele

Šī sieviete melo par preces stāvokli, apgalvoja, ka prece ir ideālā stāvoklī, ka gumijas ir noņemta...

viktorija.j

  • 436
  • 1

Krāpniecība

Labdien! Vai kādai ir pieredze ar krāpniecību, kad nauda pārskaitīta, bet prece tā arī nav saņemta...

marta-magdalena

  • 942
  • 10

kaitinoša attieksme vai krāpšanas mēģinājums?!

Ar nožēlu secinu, ka šajā "klubā" ir pēdējā laikā saradušies jau diezgan daudzi uz krāpšanu u...

liene-findleja

  • 1100
  • 7

Atteikties no sekošanas zīmoliem

Labdien! Kā un vai ir iespēja atteikries no sekošanas kādam zīmolam, ja tas vairs nav aktuā...

sanitazviedrane

  • 242
  • 2

Andele paziņojumu kavēšanās.

Sveiki. Vai kādus vēl kaitina, ka Andeles aplikācijas paziņojumi kavējās atnākt laicīgi? Man visb...

krispu

  • 303
  • 5

Omniva 40% atlaide

Kods- TRISPUNKTNIEKS

nika89

  • 255
  • 0

Maksājums

Sveiki, vai vēl kadam problemas ar andeles konta papildinasanu sobrid? Ar seb banku.

evbu

  • 301
  • 3

Krāpnieks Armands Arbidāns

Ja kāds cieta no Armanda Arbidāna krāpšanas, ejiet uz policiju un rakstiet iesniegumu, lai cilv...

jelenastokne

  • 468
  • 0

Cik derīgs DPD noformētais sūtīšanas kods?

.

kristianagrikmane

  • 423
  • 3

“ Airpods “

Sveiki, cerams pareizajā vietā rakstu šo. Taču esmu ievērojis ka ļoti daudzi tirgo Apple Airpod...

a___b

  • 392
  • 3

Nesaprotu kāpēc bloķēts sludinājums?

Labdien! Man nobloķēja sludinājumu, kurā bija dažādu krāsu īrisi un piedāvāju 1gab. par eiro1,50, ...

inga.vesmane

  • 1214
  • 21

DPD KODS

Sveikas! Kāds ir DPD atlaižu kods? 🌺

sopranos77

  • 258
  • 6

Omniva 20% atlaide

Ar kodu PRIEKS

nika89

  • 179
  • 0

Fake Airpodi

Vai Andele grasās kko darīt ar visiem fake Airpods sludinājumiem (īpaši Airpod Pro 2). Es ziņoj...

krispu

  • 217
  • 0

Oriģinālu autentifikācija

Varbūt kādam ir info, kur var veikt brendu pārbaudi, vai konkrētā lieta ir īsta vai nē? 🙄

vita.vita5

  • 724
  • 6