Omniva XL

Labdien, Vai kāda var ieteikt kā varētu nosūtīt slēpes? L skapītī nelien, jo slēpju garums 80...

pselina

  • 659
  • 7

Kā noformēt pasūtījumu 2 pircējām no 1 sludinājuma vienlaicīgi?

Sludinājumā pārdodu mantiņu komplektu. Daļu ņem 1 pircēma, daļu otra. 1 pircējai noformēju...

dacuks21

  • 589
  • 4

Dzēst pieteikumu

Sveiki, kā varēja dzēst kāda pieteikumu pērlei?

llience

  • 336
  • 5

Andeles maciņa papildināšana

Vai kāds var paskaidrot, kāpēc Maciņu var papildināt tikai ar Swedbank karti? Un lo darīt, ja tāda n...

aga.lapina

  • 295
  • 4

Zīmoli

Iespēja “sekot zīmolam” ir diezgan nejēdzīga. Visādas gudrinieces un asprātes saliek ko vien grib ...

toad

  • 1576
  • 37

Sludinājuma pacelšana.

Pirms kāda laika paceļot sludinājumu sludinājums bija redzams pirmā lapā. Tagad paceļot sludinā...

avai

  • 307
  • 1

KRĀPNIECE - Kristina Suskova (ar Lietuvas kontu)

Skatos, ka viņa ik pa laikam te bija darbojusies

jau.dia

  • 385
  • 0

Merķis

Labdien ,tads jautajums ,ko jus prasat lai raksta "merķis".Lai pec nebutu zvana no vida)))

san4uks

  • 699
  • 16

Traucejosa reklama

Skatoties portalu no telefons no sodienas visa augšējā daļa ir aizvēra ar reklāmu , aizvērt nav ies...

T.T.

  • 282
  • 1

Pieejams/nepieejams

Vai ir iespēja uzlikt, lai meklējot preci rāda tikai PIEEJAMĀS preces neviss +PĀR...

espatite

  • 213
  • 0

Skapīša izmēra izvēle

Sveiki. Pirmo reizi pārdevu savu pērli andelē. Spiedu "noformēt sūtīšanu" ar omnivu, bet nekur n...

blinchik

  • 361
  • 5

Krapniece.

Neuzķeraties. Ieskskaitiju 5 eur par sūtišanu un jau 2 ned neko nèsmu saņemusi

maruzena

  • 312
  • 0

Prece-PĀRDOTA!

Sveikas dāmas! Vēlos noskaidrot,Jūsu,domas.... Vai man vienīgajai kaitina,ka ļooooti ilgi rāda-...

just88

  • 668
  • 19

Krāpniece ELVIJA JAKOVĻEVA

Lūdzu neko neiegādājieties no Elvijas Jakovļevas. Ir pārskaitīta nauda pirms 10 dienām, bet pazudus...

sabines-perles

  • 408
  • 4

Uzmanieties - krāpniece KETIJA NOVICKA jeb SANTA LEIMANE

Sveikas! Šī persona vakar vēl bija KETIJA NOVICKA ar Lietuvā reģistrētu bankas kontu LT0731...

lake-baikal

  • 854
  • 10

Pazudusi pārdevēja

Nezinu, kā rīkoties. Nav saziņas kopš 28.oktobra, kad solīja nākamajā dienā izsūtīt paciņu. Na...

anna_va

  • 549
  • 1

Krāpniece atgriezusies

Sveikas! Neuzķeraties uz šo kārdinošo publikāciju- tā ir rūdīta krāpniece! Es ar arī pārskaitīj...

jekaterinamistino va

  • 984
  • 4

Sūtījuma noformēšana

Vai vēl kāds nevar noformēt pasūtījumu, respektīvi nopirkt skapīti? Vai man vienai problēma..

missrabbit

  • 591
  • 5

Profila iestatījumi

Sveiki. Pirms dažām dienām pamanīju profilā sadaļu, kur var norādīt jau uzreiz laicīgi savu bank...

pedejaislatvietis

  • 604
  • 3

Uzmanieties no fake brendu tirgotāja!

Ziņoju jau Andelē portālam, bet ievietoju arī šeit info par krāpniekiem, jo nezinu cik nopiet...

krispu

  • 813
  • 17

Reklāmas

Sveikas. Vai kādai arī ir šādi. Kad pie pieteikumiem nevar uzrakstīt atbildi, jo reklāma ir priekš...

kitixa

  • 545
  • 11

Nepareizs telefona nr.

Sveiki, Pērļu mednieki! Man šonedēļ pircēja nejauši uzrakstīja vienu ciparu nepareizi savu tel.nr. ...

polianna

  • 505
  • 2

DPD ATLAIŽU KODS

Es atkal ar savu jautājumu par dpd atlaižu kodu 😀🙊 Varbūt kāda zina aktuāli dpd atlaižu kodu? SUTU...

muuuzaaa

  • 367
  • 2

Portāla uzlabojumi

Sveiki! Agrāk, kad pie filtra norādīji, lai nerāda rezervētas preces, netika rādītas ne rezervē...

feita_black

  • 383
  • 4

Ziemassvētku sadaļa

Labdien! Iesaku ieviest zem kategorijā Ziemassvētku sadaļu, kur būtu lietas ar Ziemassvētku motīv...

avai

  • 279
  • 1

Ceni na objavlenija

Privet, dami! Podskazite, pozalujsta, kakie rascenki na objavlenija o prodaze zemcuga? Skoljko ...

elja.familija

  • 501
  • 5

About jou

Varbut kadam ir kupons? Atsutiet privati,paldies💐

Oksana B

  • 147
  • 0

Sūtīšana

Meitenes, sveikas. Ir tada situācija. Cilvēks grib nopirkt pērliti, visu sarunājam. Bet šodien pekšņ...

milao

  • 612
  • 4

Pasūtījumu noformēšana!

Meitenes vairākas dienas čakarejas omniva un dpd formējot tepat andele ,ka Jums arī noņem naudu...

kate-3

  • 578
  • 3

Andelei vairs nav DPD/Omnivas atlaižu?

Sveiki, vai andelemandele lapa vairs nepiedāvā sūtīšanu pa 1.85 EUR no/uz pakomātiem? Man šodien...

juspi

  • 804
  • 5